REkrabičky

Česká zemědělská univerzita v Praze, provozovatel Menzy Delirest Services s.r.o. a REkrabička/REkelímek pro Vás nově přichystali udržitelné a spolehlivé obaly na jídlo a nápoje.

Chcete si odnést jídlo s sebou, aniž by část obsahu skončila u vás v tašce a zároveň přispět ke snižování odpadů a šetřit přírodu? Pak jsou nové vratné obaly to pravé pro vás.

 

PROČ REkrabička a REkelímek?

 

Pomůžeme přírodě

Jediná REkrabička nebo REkelímek nahradí až několik set jednorázových obalů. Od 4. března přecházíme pouze na REkrabičky a REkelímky – jednorázové obaly budou dostupné pouze do doprodání zásob. Zhruba po 2 měsících budou jednorázové obaly k dispozici pouze ve výjimečných případech.

Ušetříme

Zatímco za jednorázový obal zaplatíme od 4. března 15 Kč, servisní poplatek za REkrabičku je jen 7 Kč, za REkelímek 4 Kč. Úspora financí je tedy jasná!

Budeme v bezpečí

REkrabičky a REkelímky jsou před servírováním profesionálně umyté, a tedy perfektně čisté a hygienicky ošetřené. U obalů zvenčí tuhle jistotu nemáme, a proto do nich není možné jídlo ani pití servírovat.V jídelně je tak možné používat jen jeden druh znovupoužitelných obalů – REkrabičky a REkelímky. Zabraňujeme tak případné kontaminaci jídla a pití a dalším souvisejícím potížím.

 

 

 

 

 

 

Jak to funguje?

 

1.  Stáhni si apku a zaregistruj se

  • Stáhni si aplikaci REkrabička a REkelímek a zaregistruj se. Pro registraci je potřeba s aplikací propojit platební kartu – v rámci transakce „na zkoušku” se ti z účtu strhne 1 Kč, která se ti obratem vrátí. Poté můžeš začít v jídelně REkrabičky a REkelímky využívat.
  • Aplikaci můžeš stáhnout z Obchodu Google Play nebo App Store.

2.  Objednej si jídlo a ukaž QR kód

  • Při výdeji ukaž obsluze svůj unikátní QR kód, který máš v aplikaci. Z aplikace se ti po načtení QR kódu strhne záloha 80 Kč za krabičku nebo 50 Kč za kelímek, zatímco manipulační poplatek 7 Kč za krabičku nebo 4 Kč za kelímek zaplatíš spolu s jídlem nebo nápojem.

3.  Užij si čerstvé jídlo v REkrabičce a pití s sebou v REkelímku

  • Díky REkrabičce vše chutná lépe. Pevný uzávěr uchová tvoje jídlo vždy čerstvé a přesně tam, kde má být – v REkrabičce. Řekni sbohem vysypanému jídlu v tašce! Svou porci pak můžeš ohřát v mikrovlnné troubě, a to na střední stupeň a bez víčka. Při konzumaci nepoužívej ostré nože. Pití v REkelímku si můžeš bezpečně odnést kamkoliv s sebou a šikovné víčko s pítkem ti umožní se pohodlně napít a neopařit se nebo se nepolít.

4.  Vrať REkrabičku a REkelímek, získej dobrý pocit a svoji zálohu zpátky

  • Obaly do vratného automatu vracej opláchnuté nebo vytřené ubrouskem, suché a s nasazeným víčkem. Na automatu pak najdeš jednoduchý návod, jak REkrabičku a REkelímek vrátit. Po vrácení obalu se ti automaticky do aplikace připíše vratná záloha ve formě kreditu.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu